P9-MP200C
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Image of P9-MP200C
Shop All Panduit
Panduit MP200-C Marker Plate, 2.00" x 0.75" (50.8mm x 19)
MP200-C | P9-MP200C
Please sign in to view pricing, availability, and to add to cart.
Overview
Specifications
Documents
Product Overview
Main Features
  • General Information
    Name: Panduit MP200-C Marker Plate, 2.00" x 0.75" (50.8mm x 19)