|P9-FC6HLP316
Acheter Panduit
Panduit MLTFC6H-LP316 MLT 316 Stainless Steel Fully Coated Heavy Duty Cable Tie
MLTFC6H-LP316 | P9-FC6HLP316
Aperçu
Spécifications
Documents
Aperçu
Principales caractéristiques
Renseignements généraux
Name: Panduit MLTFC6H-LP316 MLT 316 Stainless Steel Fully Coated Heavy Duty Cable Tie
UPC Code: 074983593262
Country of Origin: . Country of origin is subject to change.
Spécifications
Latence CAS (Column Address Strobe) Stainless Steel
Épaisseur 0.02" Largeur 0.31"
Longueur 20.5" Résistance minimale à la traction de la boucle 250 lb