|P9-C25X62WH2
Acheter Panduit
Panduit MC25X62WH2 Slotted Metric Duct PVC, 25mm x 62mm x 2m, Cable Management
MC25X62WH2 | P9-C25X62WH2
Aperçu
Spécifications
Documents
Aperçu
Panduct" type MC metric narrow slot wiring duct, 25mm W x 62mm H x 2M length, PVC, white.
Principales caractéristiques
Renseignements généraux
Name: Panduit MC25X62WH2 Slotted Metric Duct PVC, 25mm x 62mm x 2m, Cable Management
Category: Panduit, Data Comm & Networking, Cable Management, Cable Ducts & Covers
UPC Code: 074983752539
Country of Origin: . Country of origin is subject to change.
Spécifications
Latence CAS (Column Address Strobe) PVC
Couleur White Hauteur 2.35" Largeur 0.97"
Longueur 79.2"