|P9-C25X62WH2
Shop All Panduit
Panduit MC25X62WH2 Slotted Metric Duct PVC, 25mm x 62mm x 2m, Cable Management
MC25X62WH2 | P9-C25X62WH2
Please sign in to view pricing, availability, and to add to cart.
Overview
Specifications
Documents
Product Overview
Panduct" type MC metric narrow slot wiring duct, 25mm W x 62mm H x 2M length, PVC, white.
Main Features
General Information
Name: Panduit MC25X62WH2 Slotted Metric Duct PVC, 25mm x 62mm x 2m, Cable Management
Category: Panduit, Data Comm & Networking, Cable Management, Cable Ducts & Covers
UPC Code: 074983752539
Country of Origin: . Country of origin is subject to change.
Specifications
Material PVC
Color White Height 2.35" Width 0.97"
Length 79.2"