NNC50X100WH2 | P9-50X10WH2
Please sign in to view pricing, availability, and to add to cart.
Overview
Specifications
Documents
Product Overview
Panduct" type NNC halogen-free metric wiring duct, 50mm W x 100mm H x 2M length, halogen-free, white.
Main Features
General Information
Name: Panduit NNC50X100WH2 Narrow Slot Wiring Duct, 50mm x 100mm
Category: Panduit, Data Comm & Networking, Cable Management, Cable Ducts & Covers
UPC Code: 074983651030
Country of Origin: . Country of origin is subject to change.
Specifications
Material Polyphenylene Oxide
Color White Height 3.85" Width 1.95"
Length 79.2"