|61-FW43BZ30L
Acheter Sony Pro
Sony Pro FW43BZ30L BRAVIA 43" 4K Ultra HD Professional Display, HDR Processor X1 (Replaces FW-43BZ30J)
FW43BZ30L | 61-FW43BZ30L
Aperçu
Spécifications
Documents
Aperçu
Made for business with easy content sharing and customization Slim and easy to use, FW-43BZ30L professional displays add impact to all your visual communications in retail, corporate and educational environments. Superb 4K HDR picture quality is complemented by flexible customization options and pro-friendly features for easy integration, setup and content sharing in today’s connected AV environments. The latest Sony picture technologies to impress every audience. The 43” FW-43BZ30L offers a generous 440 nit screen brightness. Advanced Sony picture processing technologies ensure your content looks its very best. The panel’s extra-wide viewing angle ensures that everyone in the room can enjoy clear, bright images wherever they’re positioned.
Principales caractéristiques
Renseignements généraux
Name: Sony Pro FW43BZ30L BRAVIA 43" 4K Ultra HD Professional Display, HDR Processor X1 (Replaces FW-43BZ30J)
Category: Sony Pro, Pro AV, Commercial Displays, Digital Signage
UPC Code: 027242926684
Country of Origin: Mexico. Country of origin is subject to change.
Spécifications
High Dynamic Range (HDR) Yes Type de plage dynamique élévée (HDR) Dolby Vision, HDR10, HLG
Conforme aux normes TAA Yes
Angle de visualisation verticale DLED Résolution d'affichage 3840 x 2160 Taille d'écran 43"
Hauteur 22.3" Largeur 38.3" Norme de montage VESA 200 x 200 Poids 22.05lb Profondeur 2.8"